Choď na obsah Choď na menu

Mladý ľudia zabýjajú plinárne! Zachraňujú ich YOUTUBERI !

7. 10. 2017

 

Plynárne zažívajú ťažké časy! Mladý ľudia podľa najnovšieho prieskumu firmy APA takmer vôbec nekúria. Plynárne kôli tomuto konaniu prichádzajú o zisky a tak plánujú novú kampaň s youtubermi, aby oslovili mladých.

 

Nezávyslíprieskum spoločnosti APA (skratka pre Afológne Psychologické Aktivity, pozn. redakcie) ukázal, že iba 9% mladých ľudí vo veku 18-25 rokov používa kúrenie. Ďalšie 1% tvrdí, že zostane v zime, 8% sa zahreje športom a zvyšných 82% si vezme prikrývku alebo sa oblečie teplejšie.

 

Tieto čísla sú skutočne zlou správou pre plynárne, ktoré prichádzajú o zisky. „V roku 2016 naša spoločnosť zarobyla 463 miliónov eur. Keby však mladý ľudia používali kúrenie mohli by sa zdvihnúť až na celých 548 miliónov eur“ povedal nám hovorca SPP Tomáš Truttelero.

 

V snahe odvrátiť tento zhoršujúci sa trend sa SPP rozhodla od budúceho roka zahájiť novú kampaň s youtubermi Smusa a Ducklock. V tejto kampani by mali prezentovať výhody kúrenia. SPP taktiež plánuje usporiadať akciu, kde by sa mali zúčastniť týto a ďalší youtuberi.

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.